Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Soběchleby - 1.FC Dubí 0:3 (0:1)

4. 8. 2013

 Ke druhému přátelskému utkání hráči Dubí zajížděli na půdu hráčů ze Soběchleb. Utkání se odehrálo na vedlejším hřišti Soběchleb a terén dělal problém oběma týmům hned zkraje utkání. Minimálně polovinu hřiště pokrývala žlutá uschlá tráva, terén byl velmi hrbolatý a k tomu panovalo velké vedro.

Dubští se nesešli v tak hojném počtu, jako tomu bylo v prvním přípravném utkání proti Modlanům. Oproti předchozímu utkání chyběli V. Karrmann pro zranění, Fau, Brezovský, Polák, Bartůněk a další. V utkání se střídaly obě strany v držení míče, avšak kvalita byla na straně Dubí. O první branku se postaral hlavou Kučera po krásném rohovém kopu Urama. Poločas tak skončil 0:1 pro Dubí. Trenér provedl několik změn, včetně výměny brankářů Krause za Kusého. Ve druhé půli tempo utkání upadlo a kvalita jakbysmet. Chvíli před koncem pak přišly dva slepené góly Dubí v podání Doubka a Urama - 0:3.

TJ Soběchleby - 1.FC Dubí  0:3 (0:1)

branky: 35. Kučera, 80. P. Doubek, 88. Uram

Sestava 1.FC:  Kusý (46. Kraus) - Srp, Barnat, P. Doubek (46. L. Havlín), Jelonek - Uram, M. Karrmann, Strouhal, T. Doubek (46. Chrdle) - Kučera (70. P. Doubek), Konečný