TJ Krupka - 1.FC Dubí 4:4 (1:3)

8. 8. 2013

Třetí přípravné utkání čekalo hráče Dubí uprostřed týdne na výborně připraveném trávníku v Krupce. Soupeř byl složen z velké většiny z hráčů B-týmu Krupky. V sestavě Dubí došlo k několika změnám, z důvodu termínu utkání v půli týdne, který znemožnil plné účasti všech hráčů. Chyběl například Pavel Doubek, Lukáš Procházka nebo Jan Barnat. Z důvodu zranění nadále chyběli Miroslav Havlín, Václav Karrmann a další hráči.

V úvodu vzali otěže do svých rukou hráči Dubí a rychle se dostali do vedení zásluhou Kučery střelou zpoza vápna po kvalitní přihrávce Konečného. Domácí Krupka se dostávala do šancí jen zřídka a Kusého testovali hráči spíše střelami z dálky, z nichž většina neměla dostatečnou razanci nebo přesnost. O chvíli později se po centru Tomáše Doubka prosadil Konečný a bylo to 0:2. Hráči Dubí kvalitně kombinovali a těsně před půlí se po centru Jelonka a hlavičce Kučery dostali do třígólového vedení, které však Krupka stáhla na dvougólové poslední střelou poločasu po hrubce dubské obrany. Do šaten se tak šlo za stavu 1:3 pro Dubí.

Do druhé půle došlo k několika změnám na straně Dubí. Kučeru nahradil Fau, Doubka Chrdle, Kusého Kraus. Kvalita Dubské hry klesla a hosté se zmohli už jen jedné branky z kopačky Konečného po průniku a přihrávce Srpa, který patřil k nejlepším hráčům na hřišti společně se Strouhalem, který poprvé za Dubí nastoupil na postu stopera. Krupce se pak podařilo vyrovnat a utkání skončilo smírně 4:4.

TJ Krupka - 1.FC Dubí  4:4 (1:3)

branky 1.FC: Kučera 2x, Konečný 2x

sestava: Kusý (Kraus) - Srp, Strouhal, Bartůněk, Jelonek - Uram, M. Karrmann, Brezovský, T. Doubek (Chrdle) - Kučera (Fau), Konečný

Portrét