Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelák - Soběchleby

24. 7. 2010

 Soběchleby v přípravě remizovaly s Dubím

 

      FOTO: Soběchleby v přípravě otočily skóre proti Dubí (10)     FOTO: Soběchleby v přípravě otočily skóre proti Dubí (21) 

Bez porážky zůstávají v letní přípravě fotbalisté Soběchleb. Na svém tréninkovém hřišti remizovali s o soutěž níž hrajícím 1. FC Dubí 2:2. Favorit byl přitom na pokraji porážky, dvoubrankové manko smazal až v poslední čtvrthodině. Víc než poločas totiž Dubí kladlo statečně odpor a bylo nebezpečnější. O výhru přišlo až v závěru. Na zásahy Kučery a Doubka zareagoval Michal Vacek a krátce před koncem pěkným lobem David Sém. Úroveň zápasu poznamenala kvalita hřiště, levá strana byla totiž pod vodou. „Hlavně, že se nikdo nezranil," ulevil si šéf dubského klubu František Klimek, který musel sledovat některé ostré zákroky na své hráče.

Soběchleby jsou během letní přestávky zatím bez porážky. Po vítězství nad Ledvicemi 2:1 hrály nerozhodně s Dubím a po bídné sezoně si zvedají sebevědomí. „Nikdo neodešel, naopak se snažíme posílit, abychom neměli takové starosti jako loni," připomněl jarní starosti se záchranou soběchlebský kouč Václav Havlík. Tomu se do kádru vrátil z hostování v Proboštově David Šanda a z Bíliny přišel Erich Mika. „David nám pomůže hlavně v domácích zápasech. Erich může nastupovat v záloze i v útoku, bude se nám hodit," uvedl Havlík s tím, že oddíl je blízko k angažování nejmenovaného útočníka.

Dubí po skalpu Srbic 8:2 a porážce s Oldřichovem 3:9 až na třetí pokus odehrálo v přípravě duel, jehož výsledek skončil fotbalovým skóre. V Soběchlebech ještě chyběl trenér Jiří Beneš, který tým povede také v novém ročníku. „Má teď pracovní povinnosti," vysvětlil jeho absenci Klimek. Do mužstva přibyli krupský bek Horáček, oldřichovský Fau a dorostenci Hoffmann, Fridrich a Uram. „Mám ještě dva fotbalisty v merku, ale pořád je to v jednání," sdělil Klimek.

TJ Soběchleby - 1. FC Dubí 2:2 (0:0)
Branky: 76. Vacek, 84. Sém – 55. Kučera, 62. P. Doubek..


FOTO: Soběchleby v přípravě otočily skóre proti Dubí (11)      FOTO: Soběchleby v přípravě otočily skóre proti Dubí (12)

 FOTO: Soběchleby v přípravě otočily skóre proti Dubí (13)      FOTO: Soběchleby v přípravě otočily skóre proti Dubí (16)
                                                                                   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář