1. FC Dubí vyhrálo mezinárodní přátelský zápas nad Altenbergem

7. 8. 2010

3.8.2010 16:46:41                                  Jiří Kučera. Foto: archiv NA
Autor: František Bílek

1. FC Dubí, který na jaře s přehledem zachránil I. B třídu, si v sobotu udělal výlet do příhraničního Altenbergu. Vítězství 5:3 zařídil třemi góly Jiří Kučera, kanonýr léta, ale i minulé sezony.

Šestigólový střelec, který v předchozím ročníku I. B třídy pomohl k záchraně jedenácti góly, zatím hodnotí přípravu jako velmi vydařenou. „Nálada v našem týmu je velice pozitivní a forma slušná. I v Německu jsme byli fotbalovější. Dobře jsme se vyrovnali s tvrdostí soupeře. Jediným mínusem byla špatná umělka, kterou má Altenberg k dispozici. Bez rozmyslu jsem na ní vlítl nažhavený v nových modrých kopačkách. Po zápase byly černé,“ culí se.

Dubí kromě výhry v Altenbergu ještě porazilo Srbíce 8:2, remizovalo se Soběchleby 2:2 a prohrálo v Oldřichově 3:9. Právě do Oldřichova odchází Doležálek výměnou za Tomáše Faua. Z Krupky posílil mužstvo Horáček, v jednání je ještě příchod dalších dvou fotbalistů (útočník a obránce). Není vyloučené, že tým opustí Jelonek, který má namířeno do Oldřichova.

„Trénujeme třikrát týdně v Pozorce. Pokud je špatné počasí, tak využíváme teplické umělky. Trenérem zůstává s největší pravděpodobností Jiří Beneš, bývalý hráč teplické rezervy. Kvůli pracovním povinnostem ale neabsolvuje přípravu, Tu tak vedou hráči Michal Karrmann a Miroslav Havlín, kteří jsou zároveň i trenéry Junioru Teplice,“ informuje Kučera.

Altenberg - 1. FC Dubí 3:5 (1:2)
Branky:
Kučera 3, T. Doubek 2.
Diváci: 60.
Sestava 1. FC Dubí: L. Havlín - Doksanský, M. Havlín, P. Doubek, Sláma - T. Doubek, Uram, Karrmann, Mucha - Polák, Kučera

Z DALŠÍCH WEBŮ