1. FC Dubí skončilo na turnaji na Střekově druhé

1. FC Dubí skončilo na turnaji na Střekově druhé

Střekov, Velké Březno
17.8.2010 10:33:28
Autor: Jaroslav Zeman             Galerie: FOTO: Díky pokutovým kopům se radovala Jiskra  (17)

Pevné nervy při pokutových kopech vynesly Velkému Březnu vítězství na 29. ročníku fotbalového Memoriálu Bohuslava Vejrycha. Poražené Dubí skočnilo druhé.

Turnaj narušil déšť, trávník byl silně podmáčený. „Vzhledem k nepřízni počasí a kalužím na hřišti jsme si nechtěli zničit hřiště před prvním mistrovským utkáním proti Povrlům, a tak se dopolední zápasy přeložily na umělou trávu na Střekov. Na našem hřišti se odehrála odpolední klání o celkové umístění. Zápas starých gard mezi FK Ústí nad Labem a Velkým Březnem byl bohužel zrušen. Turnaj jsme pojali jako poslední přípravu před sobotním utkáním. Bohužel vzhledem k dovoleným se nám ještě stále nepovedlo mít celý kádr pohromadě, přesto jsme spokojeni s účastí na trénincích i s přípravou jako takovou. Hráči si svou bojovností a chutí hrát připsali dvě vítězství na dvou turnajích a věříme, že až bude kádr kompletní, hra se ještě zlepší,“ uvedl předseda Jiskry David Řezáč.

Kromě Velkého Března na turnaj dorazil Svádov, Milešov a Dubí. Jiskra v prvním utkání remizovala se Svádovem 2:2, postoupila ovšem na penalty. Druhé semifinále rozhodl Kučera z Dubí, které tak přehrálo nejtěsnějším rozdílem Milešov.

V souboji o třetí místo v půli vedl Svádov 2:0, nakonec se ale z výhry 3:2 radoval Sokol Milešov. Finále bylo velmi vyrovnané, po základní hrací době byl stav nerozhodný 1:1. Domácí fotbalisté opět měli pevnější nervy, zvládli penalty a rozhodli o tom, že vítězství zůstane domácímu mužstvu.

Výsledky turnaje

Velké Březno – Svádov 2:2 (0:1) B: Doubrava 2 – Dvořák, Hovhannisjann – na pk Velké Březno
Dubí – Milešov 1:0 (0:0) B: Kučera

o 3. místo
Milešov – Svádov 3:2 (0:2) B: Brabenec, Pazdera, Hanuš – Dvořák, Rosenkranc

finále
Velké Březno – Dubí 1:1 (0:0) B: Barvínek - Kučera – na pk Velké Březno
Rozhodčí: Sejkora, Jirsák, Habada.

Z DALŠÍCH WEBŮ